1383- KRALİÇE BAYAN ŞEF AŞÇI CEKETİ

1383- KRALİÇE BAYAN ŞEF AŞÇI CEKETİ

Stok Tükendi
1383
BEDEN HESAPLAMA
 
-Kdv Dahil-

Bayan aşçı kıyafetleri modellerindeki büyük noksanları tamamlamak için özel üretim bayan aşçı ceketi modelimizdir.

  Tükendi
 • KRALİÇE BAYAN ŞEF AŞÇI CEKETİ

                    Bayan aşçı kıyafetleri modelleri  her zaman çok kısıtlı üretilmiştir. Oysa bayan şeflerimizin mutfaklardaki yeri hiçte azımsanamayacak kadar çoktur.

                    Bayan aşçı şeflerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda üniforma stoklarımızda bayan modellerinide geniş yer verme kararı verdik. Bu doğrultuda hem sade tasarım hemde daha hareketli aşçı üniforma modellerinin üretimine hız verdik. Karaliçe bayan aşçı ceketi modelimizde bu düşüncelerimizin ilk mahsullerindendir.

                    Polyviscon süper alpaka kumaştan üretilmiştir, bu sayede rahat ütülenir kolay temizlenir. Bayan aşçı elbisesinin ana rengi siyah olmasıyla beraber kırmızı renk kumaş ile garnilidir. Muhtelif yerlere dikilen parlak saten beyaz biyeler ile de muhteşem bir görsel şölen oluşturulmuştur.

                    Özellikle büfe sunumlarında hizmet veren ve müşterilerin gördüğü ortamda çalışan bayan şeflerimize kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bayan aşçılar için özel üretim aşçı kıyafeti olması sebebi ile bel oturtmalı kesimdir, ayrıca ön ve arkalarda koyulan pensler ve kulplar sayesinde ceket tam üzerinize oturacaktır..                     Farklı model kol manşetleri uygulanmıştır, ayrıca bu manşetlerin her ikisine de ikişer adet çıtçıt süslemesi eklenmiştir. Kol manşetlerinin içerisine koyulan sert telalar sayesinde çok şık görüntü elde edilmiştir. Kolların her ikisine koyulan kalem cepleri ile, ihtiyaç duyabileceğiniz anlarda işinizi kolaylaştıracaktır.

                    Sağ taraftan sola doğru eklenen kırmızı bindirme kanat sayesinde aşçı ceketinin görünümüne en büyük katkı sağlanmıştır. Aşçı ceketimizde hem aksesuar olarak hemde işlevsel kullanılan çıtçıtların tamamı paslanmaz nikeldir.

                Aşçı ceketinize isim yazdırmanızı tavsiye ederiz.

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Ali Yorulmaz © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır