Whatsapp Sipariş

Hakkımızda


Ali Yorulmaz Üniforma & İş Elbiseleri Bayilik Sistemi; 1998 yılından bu yana gelen tecrübeyle konusunda çok büyük deneyimi olan, köklü bir Üniforma & İş Elbiseleri firmasıdır. Verilen hizmetin büyük olduğu gibi operasyonun boyutuda büyüktür.
 
Yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte depolarımızın kapılarını sizlere açıyoruz. Stokdan teslim ve Hemen kargo zihniyetimiz ile günlerce, haftalarca hatta aylarca Üniforma Beklemeye Son diyoruz.
 
Ali Yorulmaz Üniforma & İş Elbiseleri'nde imalat aşamaları olan tasarımdan kalıba, kesimden nakış bandına, dikimden paketlemeye kadar olan her aşama sistemin bütünlüğünü oluşturur ve her bayi noktasında standart olarak uygulanır.
 
Firmamızı öne çıkaran en önemli detay, tasarımı ve üretimi kendimize ait ürünleri stoklarımızda hazır tutuyor olmamızdır. Bu sayede Üniforma ve İş Elbiseleri bayiliğimizi yürüten firmalar beklemeden satışlarını gerçekleştirecek ve müşteri memnuniyetini kazanmış olur.
 
Ali Yorulmaz Üniforma & İş Elbiseleri büyük ve küçük ölçekli üniforma bayilikleri ile birlikte 81 il ve içlerine bayilik vermeye başlamıştır.
 
KİMLER İŞ ELBİSELERİ ÜNİFORMA BAYİLİĞİ ALMALI ?
- Üniforma ve İş Elbiseleri satışı yapan firmalar,
- Erkek, bayan, çocuk giyim mağazaları,
- Otel ve restaurantlara tedarik sağlayan firmalar,
 
Kazançlı bayilik fırsatları arayanlar için güzel bir seçenek oluşturduk. Ali Yorulmaz Üniforma & İş Elbiseleri bayilik şartlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.
 
Detaylı bilgi ve bayilik
0553 910 33 33

AliYorulmaz.com.tr © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır