Whatsapp Sipariş

Teslimat ve İade


TESLİMAT
 
Yurt içinden vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 12-24 saat içerisinde gönderilecektir. Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.
 
İADE ve DEĞİŞİM
 
İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte UPS Kargo ile YORULMAZ ÜNİFORMA SANAYİİ A.Ş. TELEFONLA SİPARİŞ + ANTALYA FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI:Yeni Mahalle 2452 sokak no:75/A Kepez ANTALYA adresine gönderebilirsiniz.
 
İade ve değişim gönderilerinizin sadece ARAS KARGO ile gönderilmesi gerekmektedir. Farklı kargolarla, ARAS KARGO dışında ve ödemeli olarak gönderilen ürünler iade alınmayacaktır.
 
Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla ve KİŞİYE ÖZEL TADİLAT, BASKI, NAKIŞ ve İŞLEME yapılan ürünler hariç iade veya değişim talep edebilirsiniz.
 
Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.
 
İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine  geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Kapıda ödeme, eft, ve havale ile gerçekleşen alışverişlerde ise sadece müşteri adı ve hesabına ödeme yapılır. Farklı isim ve hesaplara ödeme kesinlikle yapılmaz.

Yurt dışından gelen siparişleriniz için kargo ücretsiz değildir ve kargonunve ürün bedellerinin tarafınızca peşin ödenmesi gereklidir. Yurt dışına gönderilen ürünler iade edilmek istendiği takdirde, kargo bedeli yine tarafınıza yansıtılacaktır. LÜTFEN BU KONU İLE İLGİLİ TELEFON İLE BİLGİ ALINIZ.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

AliYorulmaz.com.tr © 2022 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır